Image result for ‫، آیت الله سید احمد علم الهدی‬‎

چه زود فراموش کردیم که این دولت کشور را در شرایط جنگ زدگی تحویل گرفت. روزگاری که به ما دستور می دادند جای مرغ اشکنه بخورید و با شرایط جنگی بسوزید و بسازید…
بخوانید:

#برگی_از_تاریخ :

خطیب جمعه مشهد گفت: اگر مرغ در دسترس نیست آن را با یک ماده پروتئینی دیگر جایگزین کنید.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در رواق امام خمینی (ره) حرم رضوی برگزار شد گفت: امکانات غذایی زندگی خودتان را تهیه کنید؛ بنا نیست زندگی شما هر جور که قبلاً می گذشته الان هم همان طور باشد.

وی ادامه داد: اگر مرغ در دسترس نیست آن را با یک ماده پروتئینی دیگر جایگزین کنید.

وی خطاب به مردم مشهد گفت: مشهدی‌ها مگر اشکنه پیاز داغ را یادتان رفته و آن زندگی را فراموش کرده‌اید؛ مگر قرار است برنامه همان باشد که قبلاً ‌بوده است.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: شما مردم قدرت دارید تا وارد میدان کار شوید و نیازهایتان را برطرف کنید.

وی با بیان این مطلب که “افغانستان انبار جوی دنیاست”، گفت: جو را از افغانستان وارد کنید و کارشناسان خوراک ابتکار کنند و برای خوراک مرغ چاره دیگری بیندیشند.

وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی اظهارداشت: دولت باید تشریفات گمرکی را بردارد و با مدیریت استاندارد تجار به ابتکارهای بازرگانی دست بزنند.

وی با تاکید بر اینکه “دشمن می خواهد به خاطر شکم ما را از پا درآورد” خطاب به مرغداران گفت: چرا توکلتان از خدا قطع شده است؛ مگر به خدا معتقد نیستید.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: شما خدا را باور کرده‌اید؛ خدا زنده است، ما را می بیند و ما را در جبهه جنگ با دشمن خودش یاری می کند.

وی اظهارداشت: از چیزی نمی‌ترسیم زیرا رزقمان دست خداست؛ مردم و مسئولین باید همدل شوند تا در این جبهه دشمن را شکست بدهیم.

وی با تاکید بر اینکه به واقعیت‌ها توجه کنید افزود: واقعیت این است که ما بر دشمن پیروزیم و دشمن را از میدان جنگی که در خاک ما تشکیل داده بود عقب راندیم.

خطیب جمعه مشهد افزود: دشمن با همه شکست‌ها در دشمنی اش جدی تر شده و میدان جنگ را به عرصه اقتصاد آورده است.

وی با اشاره به اینکه “دشمن قدرت این که یک گلوله به ما پرتاب کند ندارد” یاد آور شد: دشمن با توطئه اقتصادی و تحریم، میدان جنگی را به ما تحمیل می کند و باید نشان دهیم همان طور که در میدان جنگ نظامی دشمن را شکست دادیم در این عرصه هم مقاومت می کنیم.

آیت الله علم الهدی با بیان این که طبق گفته رهبری باید واقعیت را به مردم بگوییم خاطرنشان کرد: وضعیت فعلی ما با دشمن یک وضعیت جنگی است و مسئولان نباید به روزمره کاری بگذرانند.

منبع: سایت تابناک
تاریخ: ۶مرداد ۹۱

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)