وکیل جعفر عظیم زاده و شاپور احسانی‌راد از برگزاری دادگاه این دو فعال کارگری خبر داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، محمدعلی جداری فروغی، درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، عنوان کرد: ساعت ۱۲ ظهر امروز در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ ساوه، رسیدگی به پرونده موکلین آغاز شد.

وکیل جعفر عظیم‌زاده و شاپور احسانی‌راد، ادامه داد: وکیل شرکت شاکی (پروفیل ساوه) در جلسه اظهار داشت اصولا آقای جعفر عظیم زاده در جریان اعتراضات کارگری این شرکت نبوده و ما شکایتی علیه نامبرده نداشتیم و نداریم. در عین حال ایشان دو نفر شاهد به دادگاه معرفی کرد که شاهدان در ارتباط با شاپور احسانی‌راد گفتند که نامبرده در جریان اعتراض‌های چند صدنفری کارگران نسبت به ماه‌ها دستمزد معوقه، در جمع کارگران اظهار داشته که از حق خود دفاع کنید، ولی نامبرده هیچ عمل خلافی انجام نداده‌است.

جداری فروغی با بیان این که در این جلسه آخرین دفاعیات نیز انجام شد و بیان شد که اتهامات وارده از جمله تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم به هیچ وجه وارد نیست، افزود: امیدوارم ریاست دادگاه که در شش ماه گذشته پرونده را به طور دقیق مورد تحقیق و بررسی قرار داده، حکم شایسته قانونی که همان برائت است، صادر کند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com