فواد یوسفی، زندانی عقیدتی زندان رجایی شهر، طی روزهای گذشته بار ها به دلیل ضعف ناشی از اعتصاب غذا به بهداری زندان منتقل شده است.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، فواد یوسفی، زندانی عقیدتی که در اعتراض به مخالفت مقامات قضایی با صدور عدم تحمل کیفر و مرخصی استعلاجی، از ششم دی‌ماه در اعتصاب غذا به سر می‌برد، پس از گذشت هیجده روز، در وضعیت نامساعدی قرار دارد. بااین‌حال، مسئولین تاکنون واکنشی نسبت به درخواست این زندانی عقیدتی اعتصابی نشان نداده‌اند.

این زندانی سنی مذهب، علیرغم سپری کردن شش سال حبس، تاکنون از آزادی مشروط و مرخصی استعلاجی محروم بوده؛ این در حالی است که شرایط زندان ضعیت روحی وی را وخیم‌ ساخته است.

گفتنی است که این زندانی در ماه‌های اخیر به دلیل نوعی بیماری روحی مزمن به بیمارستان انتقال یافته و بدون رسیدگی درمانی به بند بازگردانده شده است.

فواد یوسفی در سال ۸۹ دستگیر شده و به ۸ سال حبس محکوم است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com