capture

خواهر زاده ی همجنسگرای هیلاری_کلینتون : “خاله هیلاری به من کمک کرد تا آشکارسازی کنم.”

بیشتر افراد هیلاری کلینتون را به عنوان بانوی نخست پیشین یا یکی از معدود زنانی که تاکنون به عنوان وزیر خارجه خدمت کرده است، می شناسند، اما “کالین ایبلینگ” او را تنها به عنوان “خاله هیلاری” می شناسد.

ایبلینگ، پسر “بتسی”، بهترین دوست دوران کودکی کلینتون می باشد. زنانی که زمانی دانش آموز کلاس ششم در مدرسه ابتدایی یوجین در پارک ریج، در حومه شهر شیکاگو بودند با هم آشنا شدند و در سال ١٩۶۵ از دبیرستان فارغ التحصیل شدند. پس از اینکه کلینتون، بیل، شوهر آینده اش را در دانشکده حقوق در سال ١٩٧۴ ملاقات نمود، این وکیل مشتاق حتی دوست پسر جدیدش را به خانه آورد تا با مادر ایبلینگ آشنا شود.

در یک پست فیسبوک که ۵٠٠٠ بار به اشتراک گذاشته شد، آقای ایبلینگ می گوید که مادرش و خانم کلینتون در طول سال ها صمیمی باقی ماندند، و او کلینتون را به عنوان زنی خون گرم، شوخ طبع توصیف می کند که به من آموخت چگونه مقدار فراوان سس تند در نیمرو، شما را سالم نگه می دارد.” این فیلمساز همجنسگرا گفت که کلینتون، کسی که در روز فارغ التحصیلی او از دبیرستان سخنرانی کرد و پس از سخنرانی اش منتظر ماند تا برای عکس با دانش آموزان ژست بگیرد، بسیار حامی میل جنسی اش بود.

او نوشت : ” کلینتون هنگامی که من آشکارسازی کردم، هنگامی که من مدرک خلبانی ام را گرفتم، هنگامی که با شوهرم ازدواج کردم و هنگامی که کودک دخترمان را به فرزندگی گرفتیم، به من تبریک گفت.” ایبلینگ در نمایش های “صبح بخیر میامی!” و “ویل و گریس” شوهرش “ویل کولیر” را در طول تهیه ی “مسیح سوپراستار” ملاقات کرد، ایبلینگ نمایش را کارگردانی نمود در حالی که کولیر در بین بازیگران بود. این زوج در سال ٢٠١١ پس از ١٢ سال رابطه ازدواج نمودند.

بنابر گفته ی ایبلینگ، کلینتون بسیار تلاش کرد تا پذیرش خود در مورد روابط من نشان دهد. او نوشت : “کلینتون در طول سال ها، من و شوهرم را در رویدادهای بیشماری دعوت نمود و همیشه با ما با گرمی و محبت بی ریا خوش آمد می گفت.” “چندین بار، ما امتیاز داشتیم با او بشینیم و داستان هایی جالب مبادله کنیم و بگذارید به شما بگویم که این زن داستان های بسیاری دارد.”

ایبلینگ او را “فروتن، باشخصیت و مهربان” خواند. ایبلینگ ادعا می کند که این زن که او می شناسد کاملا متفاوت با فردی است که “#دونالد_ترامپ” نماینده جمهوری خواه به تصویر کشیده است. در طول آخرین مناظره، ترامپ گفت که اگر او به عنوان رییس جمهور انتخاب شود، او را به زندان می اندازد زیرا کلینتون زمانی که وزیر خارجه بود با استفاده از یک سرور ایمیل خصوصی امنیت ملی را به خطر انداخت. ترامپ همچنین او را با “شیطان” مقایسه کرد. او نوشت :”مشاهده ی هیلاری به عنوان یک شیطان، جنایت غیراخلاقی و غیرقانونی است که من را پریشان و گمراه می کند.”

ایبلینگ، که این سناتور پیشین را یک “نقش مدلی” خواند، گفت که انتخاب کلینتون در ٨ نوامبر نه تنها برای کشورمان بلکه برای زنان جوانی که گام های او را دنبال می کنند، شامل دخترش ضروری است.

“هنگامی که شما رای تان را برای هیلاری می اندازید، من تنها می خواهم که شما بدانید شما نه تنها از واجد شرایط ترین کاندیدای ریاست جمهوری در تاریخ بلکه از یک فرد واقعی، زنی که به خانواده، دوستی و بالاتر از همه خدمات به آمریکاییان هموطن خود ارزش می گذارد، پشتیبانی می کنید.” “شما با انتخاب او به دختر من پیامی را می رسانید که او می تواند هر چیزی که در ذهن دارد را به انتها برساند.”

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:
‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:
‏http://dharmamartia.org
صفحه خبر وبسایت :
‏http://dmblog.dharmamartia.org/#home
کانال تلگرام ما:
‏https://telegram.me/DharmaMartia
همکاران ما:
‏http://media.hamyaari.ca
‏www.Khodnevis.org
‏‎منبع :

http://www.advocate.com/election/2016/10/14/hillarys-gay-nephew-aunt-hillary-helped-me-come-out

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)