tatalloo-song-for-irgc-1

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی می‌گوید به خاطر دادن مجوز ضبط موزیک‌ویدئوی “انرژی هسته‌ای” به خوانندگی “امیر تتلو”، خواننده‌ی جنجالی، «مواخذه» شده است.

“حبیب‌الله سیاری” در جریان دیدار روز دوشنبه (۵ مهر-۲۶ سپتامبر) خود از روزنامه‌ی “جام‌جم” (متعلق به صداوسیما) گفت: «این کلیپ چقدر حاشیه درست کرد. ببینید واقعیت این است که من اصلا نام هنری ایشان را نمی‌دانستم. زمانی که از ما اجازه خواستند ایشان را به نام امیرحسین مقصودلو معرفی کردند و من کاری از ایشان ندیده بودم.»

وی با بیان این‌که درخواست مجوز ساخت این کلیپ توسط «موسسه فرهنگی-هنری اوج» صورت گرفته بود، افزود: «ما برای اجرا در ناو دماوند به آنها مجوز دادیم، البته شرطی هم برای ساخت کلیپ گذاشتیم که آنها پس از ساخت کلیپ و پیش از پخش، آن را به ما نشان بدهند که متاسفانه کلیپ را پیش از پخش به ما نشان ندادند.»

موسسه‌ی «اوج» یک موسسه‌ی رسانه‌ای-تبلیغاتی وابسته به سپاه پاسداران است که در سال‌های اخیر در فضای مجازی و تبلیغات شهرداری

آقای سیاری در پایان تاکید کرده که حاشیه‌های ساخت این موزیک‌ویدئو، دامن او را نیز گرفت و او به خاطر آن «مواخذه» شد.

به نوشته‌ی “جام‌جم”، فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره‌ی نوع این «مواخذه‌» سکوت کرد.

گفتنی است امیر تتلو که یک سال قبل موزیک‌ویدئوی “انرژی هسته‌ای” را در دفاع از برنامه‌ی هسته‌ای جمهوری اسلامی ساخت، یک ماه است که به اتهام «تشویق به فساد و فحشا» در بازداشت به سر می‌برد.

او روز شنبه (۳ مهر) در پیامی از داخل زندان اوین، از تمدید بازداشت موقتش برای یک ماه دیگر خبر داد و خطاب به حسن روحانی گفت: «شما که رییس جمهور هستی و در تلویزیون حرف از خوبی می‌زنی، یک نشر اکاذیب هم در پرونده ما بگذار تا شاکی‌های ما کامل بشود.»

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com