بنام خداوندعالمیان
هموطنان عزیز و محترم و ملت شریف ایران
از آنجا که به علت عدم وجود حاکمیت و حکومت قانون؛ فساد از حد گذشته؛ ناکارآمدیها و ناشایسته سالاری؛ عدم وجود هر گونه آزادی؛ از جمله آزادی بیان و مطبوعات؛ لذت طلبی های نامشروع آقایان و خانواده هایشان در خارج از کشور و چند همسری خود و بویژه پسران ایشان در کشورهای مختلف بویژه در کشورهای عربی منطقه، جنایات، اعدامها، شکنجه ها، بی ناموسیها و تجاوزات متعدد غیر انسانی و شیطانی حکومت و حاکمان و فرزندانشان از جمله در زندانها؛ سرقت های بی رویه و بی حد و حصر؛ غارت کلیه منابع کشور و نقض مکرر و فاحش حقوق بشر و زیر پا نهادن قانون و اختلاسها و سوء استفاده های دائمی و وقیحانه و بی شرمانه از امکانات و نام و مقام مربوط به کشور برای منافع صرفا” شخصی و خانوادگی در داخل و خارج از کشور؛ و خیانت های مکرر و وقیحانه و بی شرمانه گوناگون هئیت نالایق حاکمه بویژه مزدوران فاسد بی ناموس دزد: خامنه ای؛ روحانی؛ رفسنجانی و مجتبی خامنه ای انگلهای ملت ایران؛ که هر کدام به یک یا چند قدرت جهانی وابسته اند؛
کشور تاریخی و مهد تمدنمان با تاریخی ۲۵۰۰ ساله و تمدنی ۷۰۰۰ ساله گرفتار بی تمدنترین بی فرهنگ ترین؛ غارتگرترین؛ طماع ترین؛ حریص ترین؛ ضدبشرترین؛ عقب افتاده ترین؛ بی دین و ایمان ترین و ریاکارترین و منافق ترین و توطئه گرترین حکومت دیکتاتوری فاسد در تاریخ و در جهان شده است.
لذا بر اساس توانمدیهای دشمن کوبِ حسادت ساز؛ و وظایف انسانی و ملی-میهنی ام اینجانب رسما” تصمیم خود را برای بدست گرفتن رهبری کشور در برابر حکومت فاسد و ناکارآمد و وطن فروش فعلی که تنها دشمن حال حاضر ایران و ملت شریف ایران می باشد اعلام نموده و از تمامی هموطنان عزیز و همرزمان گرامی و کارشناس وطن پرست صمیمانه تقاضای همراهی و همکاری برای موفقیت در این امر بزرگ بسیار مهم که پیروزی و موفقیت کشورمان در رها شدن از حکومت فاسد،پلید، تمامیت طلب؛ ضد مردمی و غیر مردمی؛کثیف؛ شیطانی و شکنجه گر و جنایتکار و فاسد و بی ناموس و نامشروع ولایت فقیه و آخوندها و غلبه بر آنهاست را دارم.protest4
در اینجا به پاره ای از گفتگوهایم با مقامات ارشد جهان پیرامون ظلم و جنایات حاکمیت فاسد ناشایسته و ناکارآمد دزد و رانتخوار و مفتخوار که فاقد ایمان و آزادگی و بدون هرگونه انسانیت است؛ اشاره مینمایم.
– دریک گفتگو بطور دوستانه به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفتم، تو یک روسی و من یک ایرانیم و کشور من دارای استقلال است؛ تو آنچه به نفع کشور تست میکنی و من آنچه به نفع کشورم.
– در گفتگو با آقای دیوید کامرون خواستار عذر خواهی کشور انگلیس بابت کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت قانونی و دموکراتیک دکتر مصدق؛ از مردم و ملت ایران شدم.
– در گفتگوهای متعدد با باراک اوباما ضمن انتقاد فراوان از نقض حقوق بشر در ایران توسط حکومت و حمایت و قراردادهای پنهان او با دیکتاتوری فاسد ولایت فقیه؛ از دادن حمایتهای پنهان و امنیتی که حاکمان نالایق کنونی ایران را بسیار گستاخ نموده بطوریکه بواسطه آن بارها مرا بخاطر داشتن قرارداد پنهان با آمریکا تهدید نموده و و با تلاش فراوان سعی داشتند و دارند که مرا از امکان تغییر مثبت و دموکراتیک در ایران ناامید نموده و مدعی ماندن رژیم برای یکصد سال دیگر با این قرارداد پنهان که قبل از توافق اتمی امضاء شده است بودند؛ انتقاد بسیار شدید نمودم. بطوریکه یکبار کاغذی را بطور نمادین جلوی گیرنده او پاره کردم و به او گفتم این هم از قرار داد شما؛ ما حق داریم خود برای خود سرنوشتمان را تعیین کنیم.
– لازم به ذکر است که در گفتگوهایم با باراک اوباما معلوم شد که وی مبلغ کلان۱۲ میلیارد دلار از نظام ادعاهای توخالی و نظامی که فقط برای مردم ایران زبانش و دستش متعدیش در عمل دزار است بخاطر قراردادها و حمایتهای یاد شده دریافت نموده است.

در گفتگو با آقای جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به صراحت به وی گفتم که اینها تروریست هستند و ما را ترور میکنند و در مقابل تروریستها ما حق دفاع از خود را داریم، که وی نیز سخنان مرا تایید کرد.

در گفتگوهای متفاوت با بسیاری از مقامات ارشد اروپایی( نخست وزیران و وزیران) بطور صریح از عدم انتقاد شدید از نقض شدید حقوق بشر در ایران انتقاد نموده و به آنان از اینکه فقط به فکر منافع اقتصادی خود و قراردادهای اقتصادیشان هستند بشدت خرده گرفتم.

به امید پیروزی نهایی هر چه سریعتر ملت شریف و هوشمندِ آزادی و عدالت و حقوق بشر و اقتصاد بهتر و زندگی بهتر و دموکراسی خواه ایران؛ درود بر جدایی مذهب و دین از حکومت و سیاست
مرگ بر علی گدا خامنه ای فاسد منافق خائن که پس از طول ۲۶ سال رهبریش خودش هم قادر به معرفی کردن حتی یک دستاورد پس از طی این همه زمان از رهبریش برای مردم و مملکت نیست!!!!
مرگ بر حسن گدا روحانی؛ مرگ بر اکبر گدا دزد رفسنجانی؛ مرگ بر محمد منافق بی شخصیت خاتمی متظاهر دروغگو و منافق با مردم ایران و تایید کننده حکومت فاسد دیکتاتوری درنهان و در مذاکره و ارتباط با خارجیان برای بقای این حکومت و سود بردن از آن؛ مرگ بر انگل مردم ایران مجتبی خامنه ای؛ مرگ بر نفوذی های وزارت اطلاعات بویژه در مراکز خبری فارسی زبان متعلق به کشورهای دیگر. مرگ بر تمامیت نظام فاسد جنایتکار تروریستی شکنجه گر دزد اموال و بودجه و زندگی مردم
مرگ بر اپوزیسیون نمایان در نهان همکار و مزدور دیکتاتوری. باآرزوی سلامتی و توفیق برای تمامی هموطنان شریف در سراسر ایران زمین
سراسر همه ایران سرای من است.

آزاد و پاینده ایران
مهندس شاهین میر محمد حسینی
تحت جنایت سازمان یافته وزارت اطلاعات در هلند
www.shahinmirhosseini.wordpress.com
https://shahinmirho.wordpress.com
دوشنبه ا شهریور ۱۳۹۵

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com