با فرا رسیدن ماه اگوست ماهی که در سال ۱۳۶۷ ش.س خمینی حکم آغاز اعدامیان سیاسی را به اجرا در آورد تا به حال اعدام های سیاسی ادامه دارد و حتی شمار اعدامی ها روز به روز رو به افزایش می باشد . جمهوری اسلامی ایران روز به روز اعدام ها را بیشتر می کند و این نشانه ی ترس دولت است . ما جوانان ایرانی ، آینده سازان و معترضین به حکم های اعدام و شکجنه به شدت اعدام های اخیر را محکوم و خواهان پایان دادن به حکم اعدام می باشیم .
اخبار جدید حاکی بر این است :
اعدام شهرام احمدی و ۲۰ تن زندانی اهل سنت
در تماس مسئولین وزارت اطلاعات با تماس با خانواده شهرام احمدی و ۲۰ تن دیگر از زندانیان اهل سنت محکومبه اعدام اعلام کردند برای تحویل جسد به پزشک قانونی کهریزک مراجعه کنید
همچنین حکم اعدام علیرضا تاجیکی یک جوان که در سن زیر ۱۸ سال به اتهام تجاوز و قتل در زندان می باشد را قرار است اجرا کنند .
دولت ننگین جمهوری اسلامی انسانیت را به کلی از بین برده است و دست از خون ریزی بر نمی دارد . اینجانب به عنوان پیام آور جوانان جامعه ایران اعلام می کنم که هیچ یک از این مردم و جوان ها خواهان حکم اعدام نمی باشیم و خواهان حذف حکم اعدام و شکنجه می باشیم .
همچنین با کارنامه ی سیاه جمهوری اسلامی خواهان براندازی و اتمام هر چه سریع تر این دولت خون خوار می باشیم .
گرفتن جان انسان ها را محکوم می کنیم و خواهان توقف به اعدام و شکنجه می باشم .

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com