سیب سلامتی یا میوه عشق

سیب سلامتی یا میوه عشق

دلنوشته شماره یک: سیب سلامتی یا میوه عشق

حضور من در ميان خوانندگان تربیون زمانه کاملاً مزه مى دهد. دلم می‌خواهد این دایره بزرگ و بزرگ‌تر شود و اصولا دیگر مرزی نداشته باشد!

من در دلنوشته های خودم که در اینجا برای شما خوانندگان عزیز تربیون زمانه منتشر خواهم کرد ، به موضوعات مختلف از جمله ناشنوایان می پردازم که حاصل مشاهدات و تجربیات شخصی است. بلی ، من ناشنوا هستم و با وجود داشتن مشکلات و موانع زیادی ناشی از ناشنوایی که داشتم و دارم ، خوشبختانه به موفقیتهای خوبی دست یافتم که باعث افتخاری والدین و خانواده و دوستان و اعضای جامعه ناشنوایان ایران است. بدینوسیله اکنون وظیفه و صلاح خود را می ببینم که همكارى خودم را با تريبون زمانه را شروع بکنم با اُميد اينكه سطح آگاهى همگان در مورد قشر گمنام ناشنوايان افزايش يابد و والدین داراى فرزندان ناشنوا بتوانند اطلاعات مورد نظر را جمع كنند و با خواندن مطالب منتشره به قلم من به عنوان يك شخص ناشنوا نسبت به آینده فرزندان ناشنوای خودشان اُمیدوار بشوند..

با وجود داشتن آرامش نسبی و کمیابى كه دارم ، من هم مانند همه آدم‌های دیگر نسبت به خيلى چيزها عاشق می‌شوم، گاهی هم روزهای خوبی را دارم، گاهى هم روزهاى خوبى را ندارم: عشق‌های دست‌نیافتنی. منتها مهمترين نكته را بايد به خاطر داشته باشيم ، اين است: ” سلامتى “. تا سلامت عقلى و جسمى را نداشته باشيم ، همه چيز از جمله ثروت ديگر ارزشى ندارند! پس هميشه قدر سلامتى خودتان را بدان و از زندگى خودتان خوب لذت ببر! حالا برويم سيب سلامتى يا ميوه عشق را گاز بزنيم.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)