تفهیم اتهام در‌باره انتشار خبر محکومیت متهمان کهریزک

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل خبرگزاری مهر از بازداشت خود خبر داد و گفت: برای رسیدگی به پرونده‌های قضائی به دادسرا رفتم که همزمان خبری درباره پرونده متهمان کهریزک روی خروجی این خبرگزاری قرار گرفت و به این بهانه به مدت ۸ ساعت اجازه خروج از شعبه را نداشتم.

رضا مقدسی مدیر عامل خبرگزاری مهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در‌باره چگونگی و علت بازداشت موقت دیروز خود اظهار داشت: روز گذشته برای رسیدگی به چندین فقره پرونده اتهامی به دادسرا مراجعه کرده بودم، درجریان رسیدگی به برخی از آنها همزمان خبری مبنی بر محکومیت متهمان پرونده کهریزک و جزئیاتی از آن بر روزی خروجی خبرگزاری مهر قرار گرفت. مسئولان مربوطه پس از آگاهی از این موضوع رسیدگی به پرونده‌های مطروحه را متوقف کرده و همان لحظه پرونده‌ای جدید علیه اینجانت تشکیل شد و تا ساعت ۵ بعداز ظهر اجازه خروج از دادسرا و شعبه را نداشتم.

وی درباره خبر منتشر شده مبنی بر جزئیات پرونده متهمان کهریزک در خبرگزاری مهر عنوان کرد: پس از این‌که خبر مذکور روی خروجی قرار گرفت، در این‌باره که انتشار خبر احکام قضائی قبل از قطعیت بود، تفهیم اتهام شدم.

مدیر عامل خبرگزاری مهر گفت:‌ تمام رسانه‌ها خبر اولیه مربوط به محکومیت و جزئیات پرونده کهریزک را کار کردند اما اینکه چرا در این موضوع صرفا با مدیرعامل خبرگزاری مهر برخورد این چنین بود، باید دادسرا توضیح دهد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)