لنا ویت برنده جایزه امی موهای خود را کوتاه کرده است، اما تصمیم او برای این کار معنی بیشتر از تمایل به تغییر دارد.

وایت در مصاحبه ای با “Variety” گفت که او با موه های کوتاه “همجنسگراتر” شده است. این بازیگر و فیلمنامه نویس در تاریخ ۹ اوت در انجمن سالانه مطبوعات خارجی هالیوود صحبت در این مورد کرد.

لنا وایت در مراسم امیز ۲۰۱۷ تاریخ ساز شد:
فیلم Master of None با دریافت جایزه برای بهترین فیلم نامه کمدی نوشته شده توسط اولین زن سیاه پوستی که این جایزه را دریافت میکند ،در سال ۲۰۱۷ تاریخ ساز شد. او این جایزه را برای قسمت شکرگزاری، که بر اساس تجربه واقعی او به عنوان یک لزبین که آشکارسازی میکند، نوشته شده بود، دریافت کرد.

او همچنین برای انتخاب های مد خود، مانند تصمیم به بر سر گذاشتن یک کلاه رنگین کمانی در مراسم Met Ball سال ۲۰۱۸ مشهور است. موضوع Met Ball سال ۲۰۱۸ “مد و تخیل کاتولیک” بود. او با تیپش فرش قرمز را مجذوب خود کرد.

لنا در مصاحبه ای با مارک ملکین، گفت که او برای مدتی به کوتاه کردن موهایش فکر میکرده است. با این حال، او گفت که او این به دلیل ترس از اینکه دیگران او را درک نکنند این کار را به تاخیر انداخته است.

وایت با اشاره به دسته بندی های موجود در دنیای همجنسگرایان گفت: “من احساس کردم که من به یک قطعه زنانه که باعث می شود جهان با کسی که هستم احساس راحتی کند، چسبیده ام. من برای مدت طولانی فکر میکردم که اگر من موهایم را کوتاه کنم خیلی سرسخت یا پسرانه به نظر خواهم رسید. من همیشه فکر میکردم، خب، نه، من سرسخت یا پسرانه نیستم، و هنوز لطافت دارم”، در نهایت به خودم گفتم:” اوه، من باید این کار را بکنم چون این چیزی است که من را از استیل همیشگی ام خارج میکند”.”

“من واقعا به جلد واقعی ام قدم گذاشتم”:
ویت، که مشغول نوشتن فیلم نامه Alana Mayo است، همچنین گفت که در نهایت تصمیم کوتاه کردن موهایش باعث شده او احساس  آزادی ، شادی و خوشحالی” کند.

او افزود: “من واقعا به خودم پیوستم. اینکه مردم من را پسرانه و یا خشن بنامند برای من اهمیتی ندارد. من در اینجا با کت و شلوار، بی آرایش، و با موی کوتاه ظاهر شده ام. من از خودم می پرسم چرا نتوانم به این شکل در دنیا حضور داشته باشم؟”

لاورن کاکس عاشق موهای کوتاه ویت شد:
بازیگر OITNB و مدافع دگرباشان جنسی، لاورن کاکس مدل مو و دلایل ویت را برای این تصمیم ستوده است. او در توییتر نوشت: 

“من عاشقت هستم @ lenawaithe” 

“مثل فرشته ها شدی!.”

پروژه های آینده ویت:
ویت، خالق نمایشنامه رادیویی “The Chi” ، مجموعه ای تلوزیونی برگرفته از زندگینامه کید فری کمدین را برای HBO  تولید خواهد کرد.

او همچنین سازنده دو فصل اول سریال ترسناک Theory برای Amazon است.

موفق باشی، لنا!

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende
منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/lena-waithe-explains-why-she-cut-her-hair-and-the-reason-is-so-important/#gs.1sQs=sY

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)