کم پیش می‌آید مدت زمانی از ورود کسی به دنیای قرارهای عاشقانه بگذرد و او چند خاطره‌ی ترسناک از قرارهای بدی که پشت سر گذاشته است را نداشته باشد! شاید شما هم در همین لحظه چند خاطره شخصی یا حتی خاطره‌ی دوستتان را به یاد آورده‌اید که قرارهایشان به بدترین نحو ممکن پیش رفته است. از ظاهر شدن معشوق سابق کسی که با او قرار دارید گرفته تا ظاهر شدن قرارتان به همراه دوتن از بهترین دوست‌هایش! (انگار که برای مواجه شدن با طوفان عشق، نیازمند پشتیبانی هست!)
البته که اوضاع برای همه این‌گونه نیست و هرکسی با کمی مطالعه و آزمون و خطا درنهایت رموز قرار گذاشتن را یاد خواهد گرفت. پس بیایید از بعضی بایدها و نبایدها‌ی ساده شروع کنیم.
اطلاعات زیادی به اشتراک نگذارید. اگر واقعا می‌خواهید که این قرار به جایی برسد اینقدر در مورد معشوق‌ها و روابط سابق خودتان صحبت نکنید. از همه مهمتر از روابط قبلی خودتان استفاده نکنید تا بگوئید که به دنبال چه ویژگی‌هایی هستید اگر دوست ندارید با افرادی که از متعهد شدن وحشت دارند وارد رابطه شوید همین را رک و راست بگوئید لازم نیست یک داستان طولانی در مورد دوست دخترسابق‌تان که چنین مشکلی را داشته تعریف کنید!
اگر در گذشته قرارهای زیادی برای سکس یک شبه داشته‌اید و اکنون یک قرار جدی برای یک رابطه احتمالی گذاشته‌اید؛ باور کنید زمان مناسبی نیست که از ماجراجویی‌ها و دختربازی‌هایتان با افتخار صحبت کنید. می‌گویند دنیای کوچکی است، شک نداشته باشید دنیای لزبین‌ها کوچکتر هم هست! شما دوست ندارید در قرار اول، طرف مقابل با افتخار از سکس و پوزیشن‌های جنسی دوست لزبین مشترکتان بگوید درسته؟ پس خودتان هم این اشتباه را نکنید. کما اینکه چنین رفتاری معمولا یک چراغ قرمز بسیار بزرگ برای طرف مقابل هم است که شاید شما آنقدرها هم که فکر می‌کنید بالغ و آماده شروع یک رابطه جدی نیستید!
بی‌پول بودن به معنی تعطیل کردن قرار نیست. اگر بودجه محدودی دارید تعیین کنید که برای چه چیزها‌یی قرار است پول خرج کنید. به جای رفتن به یک رستوران پنج ستاره، جای ساده‌تر اما شیکی را انتخاب کنید. مطمئن باشید اغلب زنان بیشتر از خود رستوران به تلاشی که برای داشتن یک قرار رویایی از خود نشان داده‌اید، توجه می‌کنند. حتی می‌توانید تدارک یک پیک نیک ساده را بدهید و درعوض پول خود را صرف خرید یک هدیه کوچک مثلا چندشاخه گل یا یک بسته شکلات کنید.
قطعا پیشنهاد می‌کنیم که برای قرار اول به یک جای شلوغ یا سینما نروید. قرار اول بسیار مهم است و مکان آن باید جایی باشد که بتوانید با آرامش رودررو بنشینید و درحالیکه از همصحبتی هم لذت می‌برید بیشتر با هم آشنا شوید. تلاش برای آشنایی و شناخت خواست‌های طرفین از رابطه‌ای که شاید شکل بگیرد بسیار حیاتی هست. اگر فرصت صحبت کردن در قرار اول را نداشته باشید چطور می‌خواهید متوجه شوید که می‌خواهید این رابطه را به سمت قرارهای بعدی پیش ببرید یا خیر؟
و البته تحت هیچ شرایطی در چند قرار اول، طرف مقابل را مجبور نکنید که با لشکری از دوستان شما آشنا شود! تصور کنید او شما را هنوز به سختی می‌شناسد و ناگهان در قرار دوم با اکیپ دوستان شما که همگی برایش غریبه هستند باید رودررو شود.

راه‌های ارتباط با ما:
پیامک در تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
فیس بوک

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)