توضيح:
اين نوشته در چهار بخش از يك وبلاگ به نام tuaftab@ در تلگرام گرفته شده و پرسش و پاسخهايي است كه نويسنده يي با نام (ف.پرند) محتواي آنها را در جاهاي مختلف يافته و با دگرگونيهاي اندك ساماني ديگر داده است.

(۱)
اگر در انتخابات شركت كنم چه مي شود؟

پاسخ:
صندوق ها دامهايي هستند كه پيش پاي تو گسترده اند، از روزی که رای بدهي در تمام بدکاری های نظام شریک خواهی بود. دست در خون کودکان و بیگناهان سوریه، یمن، عراق، فلسطین و … خواهی داشت. طناب دار بر گردن هزاران بيگناه ایرانی خواهی انداخت. به قلب ندا آقا سلطان شلیک خواهی کرد و ستار را زیر مشت و لگد خواهی کشت. کارگران را بیکارتر و صنایع را ورشکسته تر خواهي کرد. به ثروت ملی (نفت و گاز) چوب حراج خواهي زد. به كام مردم خوزستان گرد مرگ خواهي پاشيد. درياچه اروميه را كوير نمك خواهي كرد. وقتي كه كارت تمام شد و ديگر در ايران خلاقيتي براي دزدي و جنايت نداشتي، بلیط یک طرفه به مقصد کانادا خواهي خريد و ميليونها نفر ديگر را زير نعلين آخوندها و پوتين پاسدارهايشان رها خواهي كرد.

(۲)
سران رژيم انتخابات را خمیر مایه عمل آمده ای می بینند که با آن میتوانند هر نوع ناني كه مي خواهند بپزنند. با اين وصف ما شركت كنيم يا شركت نكنيم. مثلا اگر يك رأي مسمومي بدهيم كه نان رژيم زهرمار بشود چي؟

پاسخ:
شما اول باید از خودتان بپرسید که در نانوایی آخوندها نقشی دارید یا می خواهید داشته باشید یا نه؟
آیا می خواهید در نظام آخوندی خمیرگیر باشید؟
آیا می خواهید در نظام ولایت فقیه شاطر باشید؟
آیا می خواهید تون تاب باشید یعنی تنور این نانوایی را بتابانید؟
آیا می خواهید پاچالدار باشید(یعنی کسی که ّآرد نانوایی را نگهداری می کند)؟
اگر هر یک از این نقشها را می خواهید داشته باشید، باید بدانید که خودتان جزو مهندسان انتخابات هستید. ولی به این سادگی نیست که این مهندسان شما را به جمع خودشان راه بدهند. باید کارنامه مشخصی داشته باشید و از سوابقی برخوردار باشید. مثلا تعداد تیرخلاصهایی که زده اید، تعداد چارپایه هايي كه با لگد از زیر پای یک محکوم به حلق آويز خالی کرده اید. تعداد و میزان پرونده های اختلاس و میلیاردها دلار و یورویی که به حسابهایتان منتقل کرده اید، تعداد دکلهای نفتی که دزدیده اید. تعداد روسپی خانه های شرعی و اسلامي! که اداره می کنید و در آنها دختران مردم را متعه ‌ي یکشبه یا چند شبه به خواستاران تجارت جنسی اجاره می دهید . اگر چنین سرمایه و اندوخته یی ندارید، بیشتر ممکن است مهندسان انتخابات از شما به عنوان پاره آجر یا ملات لای جرز و چیزهای دیگر برای ساختمان انتخاباتشان استفاده کنند، یا اگر خیلی خودتان را به آن راه زده باشید، به عنوان گوشت دم توپ به سوریه و عراق و یمن بفرستند. با این همه اگر باز هم ممکن باشد ندانید و نفهمید که یکی از اين نقشها را دارید یا ندارید؟ برای زدودن هر گونه ابهامی جمله طلايي «رآی من سرنگونی است» را سرلوحه كارتان بگذاريد و اين يك جمله چشمان شما را خواهد گشود که ببینید بین شما و مهندسان انتخابات دریاهایی از خون وجود دارد!

(۳)
چرا بايد از كانديداي مدافع «گرازهاي مظلوم» حمايت كنيم؟

مشروح پرسش:
اسرار دروني يكي از كانديداي انتخابات جاري كه پلاكاردي به دست گرفته و روي آن نوشته: «به نام خداي گرازهاي مظلوم» از چهره و نگاه يا نوشته او شناخته نيست. حرف اين كانديدا چيست و با او چه بايد كرد؟

پاسخ:
جلال الدين بلخي سروده است:
هركسي از ظن خود شد يار من
از درون من نجست اسرار من

اين كانديداي خودخوانده به سادگي يكي از هواداران حيات وحش و محيط زيست است ولي به نظر مي رسد از خداوند گرازهاي ظالم فعلا حاكم، به خداوند گرازهاي مظلوم پناه برده و خداي آخوندها را به بازي گرفته است. اما نمي توان به اين حرف بسنده كرد. هواداران سلامت محيط زيست در ايران، نظر به ماهيت رژيم آخوندي، كنشگران سياسي هستند يا مي شوند.
به گمان من: او دارد جناحهاي دروني رژيم را به گرازهاي ظالم و مظلوم يا غالب و مغلوب تقسيم ميكند. مثلا آخوند حسن روحاني خودش يك گراز است ولي در برابر درندگان رقيب مثل احمد خاتمي و آخوند مصباح در جنگ قدرت كنوني گراز مغلوبي است كه حمايت برخي حاميان محيط زيست را كه احتمالا هنوز نمي دانند «روحاني ها به طور عام و اين حسن روحاني به طور خاص» حيوان است يا انسان؟ را برانگيخته است.
بنابراين بياييد، جنگ گرگها يا جنگ گرازها را از اين تابلو و شعار انتخاباتي مراد كنيم و با همين كانديدايي يار شويم كه به هزار دليل صلاحيتش رد مي شود!

(۴)
چرا يكي از كانديداهاي انتخابات فرانسه بايد كنار مي كشيد؟

يك منبع معتبر غربي به نام «اينترنشنال پاليسي دايجست» تازگي گزارشي منتشر كرده كه يكي از كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري فرانسه را معرفي مي كند و عنوانش چنين است: «نامزدي كه مي خواهد لذت را در مركز سياست فرانسه قرار دهد». سپس در شناخت اين نامزد موضوع را گسترده است كه چكيده آن چنين است: خانم سیندی لی. که استریپ دنسر (رقصنده برهنه) بوده از ۱۵ سال پیش حزبی را تحت عنوان حزب لذت تاسیس کرده كه هدفش فراهم کردن شرایط برای لذت بردن همه شهروندان فرانسه است. ايشان در گفتگويي ازجمله پيرامون هدفها و برنامه حزب خويش افزوده است: لذت باید در مرکز سیاست و در زندگی روزمره قرار گیرد، تنها از تمایلات جنسی ازادانه دفاع نمی کنم بلکه لذت را یک پروژه سیاسی می دانم که در آن رفاه و کیفیت خوب زندگی باید فراتر از هر موضوع دیگری باشد. حزب لذت از مفهوم ازادی در برابر محدودیت هایی دفاع می کند که بر اثر قوانین تنظیمی از سوی نخبگانی خاص وضع شده اند و مخل رضایت شخصی افراد جامعه هستند. لذت را چه در روابط جنسی چه در خوردن و اشامیدن چه در اشتغال چه در محیط زیست و در امنیت در نظر داريم. در مسیر لذت طلبی هیچ فردی نباید به تلاش دیگری برای کسب حداکثر لذت اسیبی برساند و باید به این حق او احترام بگذارد. حزب لذت طرفدار تمایلات جنسی ازادانه و بر آن است که شهروندان باید به همه لذتهای زندگی برسند. چگونه می توانید جامعه ای ارام داشته باشید ولي افراد را با تمایلات، نیازهای جنسی و ناامیدی رها کنید؟ من از ازادی عمل روسپی خانه ها دفاع می کنم چرا که تامین کننده نیازهای جنسی جامعه و مفیدند و از خشونت جنسی و تجاوز تحمیل شده بر زنان مي كاهند.

توضيح ضروري نخست:

قبل از اين كه پاسخ يكي از ناظران بين المللي و منطقه يي انتخاباتهاي رياست جمهوري در كشورهاي مختلف را بخوانيد، بايد يادآوري كنم كه خانم سيندي لي، يكي از كانديداهاي انتخابات فرانسه بود كه طبق قوانين انتخاباتي بايد ۵۰۰ نفر شخصيت مستقل شناخته شده از او حمايت مي كردند تا وارد مبارزات بشود. از آن جا كه او چنين ۵۰۰نفري را در فرانسه حامي خود نيافت، در شمار ۱۱كانديدايي كه در اين هفته رقابت مي كنند، قرار نگرفت. بنابراين فعلا دنبال رأي دادن به ايشان نباشيد و تا سال ۲۰۲۱ صبر كنيد

پيشنهاد كارشناسانه

یكي از ناظران بين المللي و منطقه يي كه انتخابات رياست جمهوري در كشورهاي مختلف را رصد مي كند، با آگاهي از برنامه ايشان خطاب به ايشان نوشته است: پیشنهاد می کنم شما از همین حالا به جای نامزدی برای ریاست جمهوری فرانسه، خواهان نامزدی تشکیل خانواده با آیت الله رئیسی بشويد. چون همه لذتهایی که از آنها نام برده ايد و پلاتفرم سیاسی و ایدئولوژیک خودتان قرار داده ايد وقتی به «منزل» هر آخوند درجه اولی در ایران تبدیل بشويد در بالاترین سطح از همه لذتهای این جهانی که برشمرده ايد بهره مند می شويد. نظام ولايت فقيه در ايران آزادي عمل روسپي خانه ها را به طور شرعي و ديني تضمين كرده و بالاترين روحانيون حكومت اداره كنندگان و حاميان گسترده ترين روسپي خانه ها هستند و زندگي بسياري از روسپيان را در اين مراكز تأمين مي كنند. آنها برآنند كه اگر كسي نمي خواهد در زير خشونت حاكميت اسلامي له و لورده بشود، راهش اين است كه خود را در همه زمينه ها به اين رژيم تسليم كند و همين راه و روش را در برانداختن خشونت خانگي و اجتماعي بر زنان نيز پياده مي كنند.
پيشنهاد من به خاطر اين است كه خود شما در فرانسه برنده نمی شويد ولی همسر پیشنهادی بنده به شما در ایران برنده می شود. در نتیجه شما به سادگی بانوی اول ایران می شويد. یک تفاوت کوچک دیگر هم هست که در ایران به عنوان بانوی اول نمی توانيد از خانه خارج شويد ولی برای خروج از خانه می توانيد هرازگاهی طبق برنامه مشخص و با اذن «حاج آقا» به خارج کشور سفر کنيد و ازجمله به وطن اولتان فرانسه برويد. اگر آیت الله رئیسی روزی به خاطر جنایت علیه بشریت نتوانست به سفرهای خارجی برود. ملاقات با عهد و عیال می تواند او را از پيگرد قضايي مصون بدارد تا سفرش سياسي جلوه نكند ولي در جلسه مشترك با شما و سرکرده راستهای افراطی فرانسه ارتجاعی ترین سیاستها را هماهنگ کند!

توضيح ضروري پاياني:

تنها به اين دليل كه از سوي طرف ثالثي چنين پيشنهادي شده و اي بسا شوراي نگهبان به همين دليل نامربوط التزام قلبي و روحي آقاي رئيسي به ولايت فقيه را زير سوال ببرد، ما تنها عكس باحجاب ايشان را به ستاد انتخابات وزارت كشور ارسال نمي كنيم و به امت حزب الله يادآوري مي كنيم كه چشمهايشان را درويش كنند و بدانند كه ايشان هنوز فرانسوي هستند و موضوع چيزي بيش از يك اظهار نظر كارشناسي فتنه گرانه نبوده و بي جهت براي وزير خارجه كنوني (پرفسور محمد جواد ظريف) چالش ديپلوماتيك جديدي ايجاد نكنند و برجام جديدي روي دست نظام نگذارند!! (آن دسته از امت حزب الله كه بدون عكس به هيچ كانديدايي رأي نمي دهند و هيچ چيز را نديد قبول نمي كنندو حقيقتا بين احمدي نژاد و رئيسي و روحاني تفاوت قائلند، مي توانند در سايت زمانه به مقاله با عنوان «كانديدايي كه مي خواهد لذت را در مركز سايت فرانسه قرار دهد» مراجعه كنند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)