captureدیشب، کمپین حقوق بشر بیانیه زیر را در مورد انتخاب دونالد ترامپ و مایک پنس منتشر نمود.

چاد گریفین رییس این کمپین بیانیه زیر را صادر نمود :

“در طول تاریخ کشورمان، ما در پیگیری مان برای اتحادی کامل تر با مانع ها و شکست های ویرانگری مواجه شدیم.
اما حتی در تاریک ترین لحظه ها، آمریکاییان شجاعت و پشتکار برای مبارزه را فراخواندند. نتایج انتخابات ریاست جمهوری امشب ما را ملزم می کند که با عزم و اراده با فردا روبرو شویم. این لحظه ای حیاتی برای ملت ما و جنبش دگرباشان است. انتخاب مردی که مخالف ارزش های بنیادین ما می ایستد همه ی ما را حیرت زده گذاشته است.
زمان تجزیه و تحیل نتایج این انتخابات وجود خواهد داشت اما ما نمی توانیم مکث کنیم، ما باید با این چالش ها که در پیش داریم روبرو شویم.”

“در طول ١٨ ماه دونالد ترامپ و مایک پنس عمدا تخم ترس و تفرقه را برای اهداف سیاسی بدبینانه پاشیدند. آنها اکنون با تصمیمی در این باره مواجه شدند که آیا آنها به این صورت حکمفرمایی می کنند. ما امیدواریم به خاطر ملت و جامعه متنوع مان که شامل زنان، افراد رنگین پوست، افراد معلول، مهاجرین، و افرادی از همه ادیان و سنت ها می باشد، آنها مسیر متفاوتی را انتخاب خواهند کرد.”

“به عنوان سهم ما، کمپین حقوق بشر مبارزه برای برابری و عدالت برای همه را با فوریت و عزم و اراده بیشتر از قبل ادامه خواهد داد. زندگی ما به معنای واقعی کلمه به آن بستگی دارد.”

“علیرغم نتیجه این مبارزه انتخاباتی، ما می دانیم که این جذر و مد بصورت برگشت ناپذیری به نفع برابری دگرباشان تبدیل شده است. امروز ما از اکثریت آمریکاییانی که باور دارند زندگی و حقوق ما ارزش مبارزه دارد قدرت می گیریم. از شما و تلاش خستگی ناپذیرتان سپاس گذارم، ما بزرگترین تلاش را در تاریخ سازمان مان گسترش دادیم. در کارولینای شمالی، مشخص شد که ما “پت مک کروری” نفرت انگیز را شکست دادیم و به “روی کوپر” کمک کردیم تا قانون “اچ بی٢” را لغو کند. ما افتخار می کنیم که از هیلاری کلینتون حمایت می کنیم، و اینکه او به عنوان پر طرفدارترین کاندیدای برابری و حتی مبارزه برای ریاست جمهوری ایالات متحده تاریخ ساز شد.”

“شکست هایی که ما امشب از آنها رنج می بریم، نشان می دهد که پیروزی های آینده مان نیاز به فعالیت عمیق تر و سخت تر دارد تا منحنی اخلاقی جهان را به سمت عدالت و برابری خم کنیم. ما باید برای حفاظت از پیشرفت مان مبارزه کنیم، و آسیبی که دونالد ترامپ وعده داده است را محدود کنیم.”

“برای هر فرد دگرباشی سراسر این کشور که احساسی مبهوت و سرخورده دارد، سوال این است که آیا آنها امروز در کشور ما جایگاهی دارند، من می گویم :
شما جایگاهی دارید. هرگز اجازه ندهید هر کسی به شما چیز دیگری بگوید. محکم و قوی باشید و برای اصولی که همیشه آمریکا را بزرگ ساخته اند، بایستید.”

“در زمانی مانند این، ما آرام نمی نشینیم. ما دو برابر سریعتر پیش می رویم. امروز، کمپین حقوق بشر بنای کار دوباره، درک و تمرکز بر ماموریت مان را خواهد گذاشت تا جهانی را درک کنیم که در آن هر فرد دگرباشی امن و برابر و ارزشمند باشد.”

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:
‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:
‏http://dharmamartia.org
صفحه خبر وب سایت :
‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home
کانال تلگرام ما:
‏https://telegram.me/DharmaMartia
همکاران ما:
‏http://media.hamyaari.ca
‏www.Khodnevis.org
‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
‏‎منبع :

http://www.hrc.org/blog/hrc-statement-on-the-election-of-donald-trump-march-toward-equality-continu

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)