در آخرین گزارش وزارت خارجه آمریکا اعلام شد که حکومت جمهوری اسلامی در ایران بزرگترین حمایت کننده تروریست در جهان می‌باشد،
این گزارش بلافاصله با واکنش وزارت خارجی جمهوری اسلامی مواجه شد که در پاسخ به دولت آمریکا اعلام کرد که ایران هرگز با گروه تروریستی در ارتباط نیست و خود قربانی تروریست در دنیا می‌باشد.
یافتن حقیقت که چه کسی‌ راست می‌گوید و چه کسی‌ دروغ با دیدن شواهد، مدارک و حتی اذعان جمهوری اسلامی می‌توان راحت فهمید که چه کسی صدق است و چه کسی‌ کذب.
یکی‌ از سازمان های که رژیم از آن حمایت کامل می‌کند حزب‌اله لبنان می‌باشد.
این گروه نظامی که لبنان را اشغال کرده رژیم ایران بارها صراحتا از آن به عنوان یکی‌ از بازو های خود در مناطق نام می برد که حتی در نماز جمعه علی‌ خامنه‌ای به طور صریح اعلام کرد که” در جنگ های حزب‌اله ایران به طور مستقیم دخالت کرده که در نهایت باعث پیروزی ما نیز شد.”
حزب‌اله لبنان بارها در کشورهای مختلف ده ها شهروند بی‌ گناه اسراییلی و حتی دیگر شهروندان را از طریق بمب گذاری به خاک و خون کشیده است.
اکنون این گروه تروریستی با دستور مستقیم علی‌ خامنه‌ای در سوریه وارد معرکه شده و در کنار نظام دیکتاتوری بشار اسد به کشتن مردم سوریه مشغول هست.
حزب‌ا‌له لبنان که اعراب از آن به عنوان حزب شیطان نام می برند باعث کشته شدن دها هزار مردم بیگناه در سوریه لبنان و حتی در کشورهای دیگربه وسیله ی اقدامات تروریستی شده است.
این گروه تروریستی با دخالت نظامی خود در سوریه باعث شد ماهیت آن بر تمام دنیا روشن شود.
طبق یک نظر سنجی که در یکی‌ از تلویزیون‌های عربی‌ گرفته شد حزب‌اله لبنان به عنوان خون خوار‌ترین سازمان در دنیا شناخته شد.
در عراق نیز اوضاع بدتر از سایر کشورهاست آنجا نیز گروه های تروریستی همچون “جیش مهدی” یعنی‌ سپاه مهدی حزب اله عراق عصائب اهل حق که همگی‌ گروه‌های شیعه متحد جمهوری اسلامی هستند با ریختن خون هزاران هموطن خود به بهانه‌ی مذهب سنی و شیعه در عراق با رفتن به سوریه و کشتار مردم بی‌ گناه آنجا برگی دیگر از جنایت جمهوری اسلامی در حمایت از تروریست را نشان می دهد.
اما حکومت جمهوری اسلامی کدام را می خواهد انکار کند علاقه خود را به این گروه‌های شبه نظامی شیعه در منطقه یا جنایتی که این گروه های خون خوار انجام می دهند.
مقامات رژیم ایران از رهبر آن گرفته تا یک سپاهی رده پایین و در این طرف رهبران این سازمان های تروریستی کهخود نیز به رابطه ی با جمهوری اسلامی اذعان کرده و همواره از آن به عنوان پدر معنوی خود و تنها متحد خویش یاد می کنند.
از دیگر همکاری های ایران می توان به گروه طالبان در افغانستان و پاکستان القاعده اشاره کرد که دیگر گروه های تروریستی مورد حمایت ایران در البته در خفا می باشند.
برگی از همکاری رژیم ایران با القاعده را می توان به طور مثال دختران و داماد اسامه بن لادن رهبر سابق القاعده که سال ها در ایران در بهترین کاخ ها و حتی زیر نظر سپاه زندگی‌ می کردند دانست.
دختران و همسر بن لادن حتی پس از گریختن از دست سپاه و پناهنده شدن به سفارت عربستان در تهران ماجرا را فاش ساخته و از مهمان نوازی سپاه نیز تشکر کرده اند.
داماد اسامه بن لادن نیز در دادگاه آمریکا اعتراف کرد که سال ها در ایران بوده و رابطه ی خوبی‌ با سپاه داشته است.
همچنین یکی‌ از فرماندهان سپاه پاسداران در بازدید از دانشگاه افسری فاش کرد که با طالبان افغانستان و پاکستان بعد از حمله ی آمریکا به افغانستان رابطه حسنه ای داشته و همواره یکی‌ از تامین کنندگان آنها در سلاح و غذا بوده است.
اما چون رهبران این گروه های تروریستی سنی مذهب هستند و از شیعه به عنوان کافر یاد می کنند رژیم ایران که رژیمی‌ شیعی مذهب می‌باشد نمی‌خواهد به طور علنا اعلام کند که از طالبان و القاعده این گروه های تروریستی که باعث کشته شدن میلیون ها نفر در افغانستان، پاکستان و کشورهای دیگر شده است حمایت می کند.
تاریخ تاسیس بیشتر این گروه های ضد بشری می‌توان با انقلاب خمینی یکی‌ دانست که هر چه قدرت رژیم خمینی بیشتر می شد این گروه‌ها نیز بیشتر قدرت می‌گرفتند.
به طور خلاصه می‌توان گفت رژیم ایران علاوه بر ریختن خون مردم بی‌ گناه خود با حمایت از این گروه های تروریستی مسوول تمام کشتار هایی ست که این سازمان های ضد بشری به نیابت از رژیم ایران انجام می دهند.
هدف رژیم ایران از حمایت این گروه‌ها فقط جهت نفوذ قدرت و جاه طلبی خود در دنیا می‌باشد که در درجه اول در منطقه بتواند حرف اول و آخر را بزند که این امر نیز محقق شده است.
در واقع می‌توان گفت با حمایت جمهوری اسلامی از تروریست وجهه ی ملت ایران را نیز در دنیا خراب کرده است امروزه در بسیاری از کشورهای دیگر از ورود فرد ایرانی‌ به اماکن خود جلوگیری می شود که یکی از نتیجه ی آن را می توان حمایت از تروریست دانست.
از طرفی‌ مردم دنیا با فهمیدن اینکه رژیم ایران بزرگترین حمایت کنندهٔ ی تروریست در دنیا می باشد به زعم خود مردم ایران از رژیم حاکم بر خود حمایت می کنند و سیاست رژیم را همانند سیاست مردم می‌دانند.
اما غافل از اینکه مردم ایران نیز از این رژیم اعلام انزجار کرده و در این راه نیز چه خون های که نداده اند اما در حال حاضر قدرت در دست ستمگرانی است که خون ملت ایران و سایر ملت های دیگر را در کاسه کرده اند.
اما هم ملت ایران بداند و هم ملت های مورد ظلم واقع شده که هیچ رژیمی‌ ظالمی نتوانسته تا ابد حکومت کند و چه بسا که عمر رژیم جمهوری اسلامی به سر دمداری خامنه‌ای در حال افول می‌باشد.
در نهایت ملت ایران امیدوار است که با سقوط جمهوری اسلامی مردم ایران و مردم دنیا نفس راحتی‌ بکشند و در آن زمان می توان پایان عمر رژیم را پایان عمر این گروه های تروریستی در جهان دانست.

نویسنده:حیدر عباسی

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)