1185949_10200652112569464_43541828_n
در مراسم ختم مادر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران پسران خامنه‌ای مجتبی‌ و مصطفی حضور پیدا کردند که نشانه رابطهٔ بسیار مهمی‌ بین رهبری و قاسم سلیمانی می‌باشد آنچه در مراسم ختم مادر سلیمانی جالب بود این بود که هر دو پسران خامنه‌ای پلاستیکی در دست دارن که کفش خود را در آن گذاشته بودند و با خود این طرف و آن طرف می‌بردند.

با این عمل این دو مرد ثابت کردند که به هیچ کس اعتماد ندارند و باید همیشه به همه چیزو همه کس شک کرد و همه را به چشم دزد دید حال چه دزد پول یا قدرت یا چه دزد کفش.


جالب اینجاست که همگی‌ حضار مجلس ختم از نزدیکان رهبری و مورد اعتماد پدرشان هستند اما با این عمل ثابت کردند که حتی به اینها هم نمی شود اعتماد کرد.

وقتی‌ با داشتن چنین شک و تردیدی پا به مجلس میگذارند مسلما فکری به حال آینده نیز میکنند که بعد از مرگ پدر چه سرنوشتی در انتظار آنهاست و باید چه کارهایی در حال حاضر با در دست داشتن قدرت انجام داد که فردای چنین روزی بتوان همچون امروز با قدرت و ثروت زندگی‌ کنند.

صحبت هایی در رابطه با جانشینی مجتبی خامنه‌ای پس از مرگ رهبر شده بود که گویا رهبر می‌خواست با کمک برخی‌ چهره‌ها همچون حسین طائب،ضرغامی،مصطفی احمدی نجار،حسین شریعت مداری،محسن اژه ای،آیت‌الله مقتدایی،شیخ محمد یزدی،احمد خاتمی،علی‌ اصغر حجازی،علی‌ لاریجانی،محمد گلپایگانی،احمد جنتی، و علی‌ اکبر ولایتی قصد داشت زمینه را برای رهبر شدن پسر خود مهیا سازد یا به قول معروف جاده را برای رسیدن به بالاترین مقام سیاسی کشور هموار سازد.

روزنامه گاردین در تحلیلی هم زمان با اعتراضات گسترده انتخاب ریاست جمهوری ۸۸ و اعلام پیروزی احمدی نژاد که مجتبی‌ خامنه‌ای در متقاعد کردن پدر خود در حمایت از احمدی نژاد نقش داشته است و در سر کوب مردم نقش مهمی‌ داشته است.

برخی‌ رسانه ها وی را تندرو تر از پدر خود میدانند با این که تا به حال پست دولتی نداشته و اصلا در رسانهها ظاهر نشده است.

نقل است که ناطق نوری اعتراض خود را نسبت به این مساله بیان کرده و خواستار این شدند که آقا زده در امور کشور دخالت نکند که خامنه‌ای در جواب به ایشان می فرماید ایشون آقا زده هستند و هر چه او تشخیص دهد که کی‌ کجا باشد و چه مقامی داشته باشد به مصلحت نظام است.

اما با حمایت های رهبری و پسر رهبری با تقلبی که در هر دو دور ریاست جمهوری اتفاق افتاد احمدی نژاد دو دور سکان ریاست جمهوری را در دست گرفت اما این که رهبری و پسرش چه قصدی از به قدرت رساندن احمدی نژاد داشتن بسیار پیچیده تر از آن است که به توان بحث کرد.

همچنین بر طبق اخباری وقتی‌ گروهی به محمود احمدی نژاد مراجعه کردند و از او خواستند که اسفندیار رحیم مشایی را به دلیل دست داشتن در اختلاس ۳ هزار میلیاردی بر کنار کند و وی‌ را تحویل دهد احمدی نژاد واکنش نشان داده و گفته مانعی ندارد به شرطی که به همهٔ پرونده های اختلاس رسیدگی شود من مدرک معتبری دارم که نشان می دهد آقای سید مجتبی‌ خامنه‌ای فرزند محترم رهبری رقم ناقابل ‌یک و شش میلیارد یورو از بیت مال کش رفته است.

با این اوصاف میتوان گفت که آقا زده حسابی‌ به فکر خود بوده و برای فردای پس از پدر هم برنامه ریزی دارد که از قافله قدرت و ثروت جا نماند.

نویسنده:حیدر عباسی

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)