مجموعه‌ی شعر از شاعران!
اشعار: شاعران
ترجمه: اسدلله جعفری (پژمان)
ویراستاران: نانسی‌آنتل و پامیلاهارت
صفحه‌آرا: فریده میرزایی
صفحات: ۳۷ صفحه‌رنگی
انتشار: ۱۴۰۱ خورشیدی


مجموعه‌ی شعر از شاعران، اثر از شاعرانی هستند که در زمینه‌های مختلف شعر نوشتند. اما اکثریت این بیت‌ها و شعرها در خصوص اتفاقات ناگواری اخیر و نقض حقوق بشری در افغانستان است که شاعران ارجمند دردهای از مردم را در قالب‌های شعری بیان کردند. با این‌وجود؛ این مجموعه از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ میلادی نوشته و گردآوری شده است.

اگرچه اکثریت بیت‌های این مجموعه مرتبط به حوادث تلخ و ناگواری اخیر در افغانستان است. اما این اشعار از شعرها و بیت‌های رمانتیک و عاشقانه نیز در امان نمانده و در این مجموعه به وفور می‌توان با شعرهای رمانتیک و عاشقانه نیز برخورد.

بنابراین؛ سپاس‌گزار همه‌ی شاعران ارجمند هستم که شعر گفتند و به آسانی اجازه داند که به اشعارشان دست‌رسی پیدا کنم. تشکر فراوان از خانم نانسی‌آنتل و پامیلا هارت که سخت زحمت کشیدند و ویرایش انجام دادند و یک سپاس ویژه از فریده جان که چه قشنگ صفحه‌آرایی انجام داده است. در هیمن‌حال؛ قابل یادآوری است که «فهرست مطالب» این مجموعه به صورت استاندارد کتاب الکترونیکی لینک‌سازی شده که هر عنوان به صورت جداگانه قابل کلیک می‌باشند. پی‌دی‌اف این مجموعه را می‌توانید از لینک زیر دانلود نمایید. https://t.me/ajafaripezhman33/1241

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)