یک خبرنگار بخش کردی صدای آمریکا در صفحه فیسبوک خود و به نقل از یک مقام اف بی آی ایالات متحده، اعلام کرد که جاسوس سپاه قدس هکنون در بازداشت سازمان امنیت آمریکا می‌باشد.

شاهد علوی در صفحه فیسبوک خود نوشت، “یکی از مقامات پلیس فدرال امریکا که به شرط ناشناس ماندن با من گفتگو می‌کرد تائید کرد که “عرفان قانعی‌فرد به ظن ارتباط با گروه‌های تروریستی (سپاه قدس) و جاسوسی برای ایران به اف‌بی‌آی تحویل داده شده است و اکنون در بازداشت آن‌هاست.

فرمان ترامپ در مورد ٧ کشور تروریستی، به دستگیری جاسوس رژیم ایران انجامید

او همچنین در مورد تاریخ بازداشت این جاسوس سپاه قدس نوشته “وی روز سوم مارس (١٣ اسفند ٩۵) به خاطر ورود غیرقانونی (ویزای نامعتبر) به امریکا از طریق مرز زمینی مکزیک از سوی ماموران اداره مهاجرت امریکا بازداشت شده است”.

او همچنین به نقل از این مامور اف‌بی‌آی عنوان کرد که “بازجویی از قانعی‌فرد ادامه دارد و فعلا هیچ اتهامی به صورت رسمی به او تفهیم نشده است.”

تاکنون و علی رغم چند ماه از بازداشت این جاسوس سپاه قدس، مقامات رژیم اسلامی ایران در رابطه با بازداشت وی واکنشی نشان نداده‌اند.

عرفان قانعی فرد یکی از چهره‌های منفور و خودفروخته وابسته به رژیم تروریستی ایران است، که با پروژ‌ه‌های سپاه تروریستی پاسداران و در اختیار داشتن بودجەهای کلان، سعی در تحریف وقایع تاریخ مبارزاتی ملت کورد علیه رژیمهای غاصب بر کوردستان را داشت.

احتمالا بازداشت این جاسوس تروریستی به متلاشی شدن باندهای جاسوسی واشنگتن و نیویورک نشین رژیم ایران وعناصر تروریستی رژیم آخوند پاسدار بیانجامد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)