روژی کورد: دقایقی قبل از مسابقه فوتبال میان تیم بوروسیا دورتموند و تیم آ. اس. موناکو، چند انفجار در نزدیکی اتوبوس حامل تیم دورتموند روی داد و به آن آسیب رساند. مارک بارترا، بازیکن دورتموند زخمی و به بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش دویچه وله، اندکی پس از حرکت اتوبوس حامل تیم بوروسیا دورتموند از هتلی در دورتموند به سوی استادیوم ورزشی، چند انفجار روی داد.

به گفته سخنگوی تیم بوروسیا، اتوبوس حامل ورزشکاران از دو محل آسیب دیده است. به گفته سخنگوی پلیس دورتموند روی هم سه انفجار روی داده است.

بر اثر انفجارها یک نفر، مارک بارترا، مدافع تیم دورتموند، زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. سایر بازیکنان تیم بوروسیا در سلامت هستند.

مسابقه تیم دورتموند در برابر تیم موناکو قرار بود ساعت هشت و ۴۵ دقیقه بعدازظهر روز سه‌شنبه (۱۱ آوریل) انجام شود، اما با وقایع پیش آمده مسابقه به روز بعد (چهارشنبه) موکول شد.

پیشتر مسئولان استادیوم ورزشی از تماشاگران و طرفداران دو تیم درخواست کرده بودند که آرامش خود را حفظ کنند.

به گفته مسئولان هیچ خطری متوجه تماشاگران حاضر در استادیوم نیست.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com